Wkładki ortopedyczne na receptę.

Specjalnie wykonane ortezy na receptę, dostosowane do każdego pacjenta.

W warsztacie ortopedycznym uważamy, że fundamenty twojego wyrównania i ruchu leżą w twoich stopach. To całkiem proste: jeśli wyobrażamy sobie budynek o złych fundamentach lub samochód o złym ustawieniu kół, to jest jak ciało o złej biomechanice. Złe podstawy prowadzą do problemów strukturalnych w przyszłości, podobnie jak słaba biomechanika może prowadzić do problemów mięśniowo-szkieletowych w twoim ciele, które ujawnią się poprzez ból w twoim ciele. Dobrą wiadomością jest to, że można to łatwo naprawić za pomocą niestandardowych ortezy  w warsztacie ortopedycznym , wykonywanych na miarę!

Jak działają ortezy?

Nasze wykonane na zamówienie wkładki  są specjalnie przypisane do twoich osobistych stóp, wzrostu, wagi i rozmiaru buta. Działają poprzez wyrównanie stóp i kostek w celu przywrócenia funkcji stopy, rozłożenia ciężaru, zmniejszenia nacisku na „obolałe miejsca”, zapewnienia absorpcji wstrząsów, zmniejszenia bólu i zapobiegania przyszłym problemom i urazom..

Analiza biomechaniczna polega na uzyskaniu dostępu do chodu, postawy, elastyczności i siły za pomocą zaawansowanego oprogramowania, które pomoże nam poprowadzić nas w kierunku najlepiej dostosowanym do klienta.

Korzystanie z płyty dociskowej, oprogramowania biomechanicznego, testów statycznych i dynamicznych.

Jeśli wymagane są wkładki ortezowe, można wykonać gipsowy odlew stóp, w zależności od rodzaju potrzebnej wkładki.

W jaki sposób ortezy mogą mi pomóc?

Wkładki orthotyczne mogą pomóc w:

  • Zmniejsz lub wyeliminuj ból odczuwany w stopach
  • Zmniejsz lub wyeliminuj ból kolana, biodra, pleców i szyi
  • Poprawa postawy
  • Poprawa ogólnej mobilności
  • Zmniejsz uczucie zmęczenia lub ogólny brak energii
  • Poprawa ogólnej wydajności sportowej
  • Promuje lepsze samopoczucie