Separatory palców

Separator palców może być po prostu odpowiedzią, której szukasz, aby złagodzić ból i stres ze stóp, spowodowane przez zadyszki, nakładające się palce u nóg lub inne problemy ze stopami.

Podobnie separator palców może pomóc w wyrównaniu palców, które są odpowiednio przekrzywione lub zdeformowane i łagodzi dyskomfort z tego powodu.

Yoga Toes GEMS: Gel Toe Nosze

Co to jest separator palców

Separator palców to piankowy lub miękki żel silikonowy, który umieszcza się między palcami, aby nie dotykały się ani nie zachodziły na siebie, co z kolei wzmacnia, leczy i wyrównuje palce.


Typy separatorów palców

  • Korektor Bunion – Korektor Bunion jest rodzajem separatora palców, który jest stosowany specjalnie w celu zmniejszenia nacisku na Buniony i pomocy w bólu i zapaleniu stawów. Jest wykonany z medycznego żelu silikonowego i delikatnie oddziela duży palec u nogi od innych palców, jednocześnie je wyrównując.
  • Silikon – głównym materiałem stosowanym w większości separatorów palców jest żel silikonowy, który jest zwykle klasy medycznej. Jest idealny, ponieważ jest tak miękki i elastyczny, że można go formować w dowolną formę separatora palców do dowolnego zastosowania i warunków.
  • Skarpety – do podstawowego wyrównania palców u nóg lub po prostu w celu ich oddzielenia, skarpetka oddzielająca palce jest idealna, chociaż nie zapewnia dużej odporności na nacisk. Wygodny materiał poprawia krążenie krwi i pomaga przyspieszyć gojenie oraz odpowiednio wyrównuje palce u stóp.
  • Żel – żel jest nieco twardszy niż silikon, a także wykonany z materiałów medycznych, które nie zawierają BPA. Żelowy separator palców, który wybrałem, ma ergonomiczny kształt, który wzmacnia i prostuje palce u stóp.
  • Piana – Małe piankowe elementy separatora palców mogą być stosowane między palcami u stóp lub pod stopami, aby zapewnić ucisk od bolesnych odcisków i zrostów, a także delikatnie wypluć zachodzące na siebie palce u stóp, bez nadmiernej objętości.

Funkcje skutecznego separatora palców

  • Wykonane z pianki, żelu medycznego lub silikonu, czyli bez BPA lub bez lateksu.
  • Konstrukcja, która ergonomicznie dopasowuje się do palców u stóp, aby zapewnić najlepszą ulgę.
  • Miękki i elastyczny.