Suszarki do butów i butów

Niezależnie od tego, czy Twoja praca wymaga pracy w mokrym otoczeniu, czy po prostu lubisz sporty na świeżym powietrzu, takie jak wędrówki, jazda na nartach i inne zajęcia, wiesz, że mokre buty są niewygodne i podatne na zapach stóp i infekcje grzybicze.

Dlatego dobra suszarka do butów i butów może być tym, czego potrzebujesz do wysuszenia butów i zmniejszenia gromadzenia się bakterii i zapachu.


Niebezpieczeństwa noszenia mokrych butów

Istnieje wiele problemów związanych z noszeniem mokrych butów lub skarpet, oto tylko kilka z nich

 • Otarcia, rany i pęcherze – wilgoć w butach lub skarpetach zwiększa tarcie między stopami a butami, co może prowadzić do bolesnych ran i pęcherzy, które mogą zostać zainfekowane.
 • Zapach i bakterie – bakterie rozwijają się w wilgotnych i mokrych warunkach i mogą powodować poważne infekcje, a także nieprzyjemny zapach w butach lub butach.
 • Odmrożenie – W ekstremalnych warunkach zimowych lub śniegowych mokry but może powodować odmrożenia, które są niebezpieczne i bolesne.
 • Wysypka i stopa sportowca – Wysypki i grzyb mogą rozwinąć się, gdy stopy są stale mokre, a stopa sportowca jest stanem związanym z mokrymi stopami.
 • Stopa – gdy twoje stopy są stale narażone na zimno i mokro, skóra, nerwy i naczynia krwionośne w twoich stopach ulegają uszkodzeniu i pięty mogą trwać bardzo długo.

Wybór najlepszej suszarki do butów i butów

Przede wszystkim, zanim wybierzesz suszarkę do butów lub butów do swojego obuwia, musisz upewnić się, że materiały użyte w obuwiu są bezpieczne do użycia w suszarce i są kompatybilne z dopasowaniem do konkretnej suszarki.
Po drugie, sprawdź technologię stosowaną w suszarce, bez względu na to, czy używa ona konwekcji, czy wymuszonego powietrza, metody konwekcji zawsze trwają dłużej niż suszarki z wymuszonym przepływem powietrza.


Cechy dobrej suszarki do butów i butów

 • Elektryczna suszarka do butów – elektryczna suszarka do butów może korzystać zarówno z suszenia wymuszonego, jak i konwekcyjnego, i jest to suszarka, która do działania opiera się na mocy coRD i energii elektrycznej. Ten typ suszarki prawdopodobnie nie jest przenośny, ale może mieć wiele kształtów, rozmiarów i form, idealny do nie tylko suszenia butów i butów, ale również skutecznie rękawic, odzieży i innego sprzętu.
 • Dmuchawa Suszarka – Dmuchawa jest jedną z najszybszych i najskuteczniejszych suszarek, wykorzystującą wentylator do szybkiego i wydajnego suszenia butów lub butów. Dmuchawa ciepła zapewnia, że ​​ciągłe gorące lub zimne powietrze jest wdmuchiwane do butów lub sprzętu, aby wysuszyć je w ciągu kilku minut.
 • Forced Air Dryer – Forced Air Dryer wykorzystuje system wymuszonego powietrza i obracające się suszarki, które szybko i skutecznie suszą buty i buty.

 • Przenośna suszarka do butów i butów – Przenośna suszarka ma elegancki i niewielki wygląd, jest lekka i łatwa w transporcie. Ta suszarka jest dostarczana z adapterem AC / DC, który pasuje do każdego gniazdka domowego, a nawet może być zasilany w samochodzie. z
 • Zamontowana suszarka do butów i sprzętu – Ten rodzaj suszarki można bezpiecznie stosować do prawie wszystkich butów, sprzętu i odzieży. Jest zamontowany na ścianie i wykorzystuje system konwekcyjny do ogrzewania i suszenia obuwia i sprzętu.
 • Suszarka konwekcyjna Ten rodzaj suszarki do butów i butów służy wyłącznie do suszenia obuwia, ale także do podgrzewania go na mroźne zimy. Chociaż jest powolny, jest również bezpieczny w użyciu i wysycha znacznie wydajniej dzięki dodatkowi eliminacji zapachów.