Cześć ! Szukasz wygodnych wkładek?

Nazywam się Stadnicki Daniel- Technik Ortopeda monter wkładek ortopedycznych. Jako nielicznych w Bytomiu widziałem wiele problemów ze stopami spowodowanych źle dopasowanymi butami i wkładkami. 

Jednak wiele osób unika zdrowych wkładek ze względu na cenę lub unika wygodnych sklepów z butami, ponieważ wydają się zbyt drogie lub zastraszające. Mogą Cię również zniechęcać podejrzane sklepy obuwnicze ortopedyczne, które wydają się bardziej zainteresowane sprzedażą drogich „niestandardowych” wkładek , a nie autentycznym pomaganiem w zrozumieniu bólu stopy i zarządzaniu nim.

Chcę to zmienić – więc wykorzystując wszystkie moje umiejętności, otworzyłem mały warsztat ortopedyczny  w Bytomiu oparty na starych dobrych wartościach „ortopedi” .

W moim małym warsztacie ortopedycznym mam nadzieję zaoferować wszystkim łatwy dostęp do profesjonalnej pielęgnacji stóp i porad dotyczących zakładania butów , bez względu na ścieżkę życia, z której pochodzisz. Moim szczerym pragnieniem jest, aby wygodne buty, wkładki  do  stóp były bardziej dostępne dla osób, które ich potrzebują.

W naszym Warsztacie ortopedycznym otrzymasz osobistą i profesjonalną obsługę, często niewidoczną w innych sklepach obuwniczych przyjaznych ortezie. Wpadnij i daj nam szansę, abyśmy byli twoimi osobistymi Kaki (przyjaciółmi), którzy są tutaj, aby dbać o twoje stopy na każdym kroku.

Author: admin