wkładki na ból ostrogi piętowej i zapalenie rozcięgna

Wkładki zostały zaprojektywane z myślą o Pacjentach zmagających się z bolącymi stopami, szczególnie w obszarze pięt.
Kilkuwartwowa konstrukcja tworzy miękkie podłoże, które doskonale amortyzuje.
Odpowiednio dobrana gęstość pianki pozwoliła stworzyć produkt niezwykle lekki a zarazem podpierający potrzebujące tego strefy stopy. 

Wkładki posiadają dodatkowo zintegrowany element w kształcie łezki czyli pelotę metatarsalną wysklepiającą łuk poprzeczny stopy, natomiast w przypadku braku konieczności lub występujących przeciwskazań podstawowa wersja modelu dostępna

Przyjemna gładka wierzchnia warstwa welorowa w kolorze czarnym jest niezwykle praktyczna w utrzymaniu w czystości.
Model wkładek  to idealne rozwiązanie dla Pacjentów cierpiących na zapalenie rozcięgna podeszwowego , potocznie zwanym ostrogą piętową, objawiające się uporczywym i przeszywającym bólem w okolicy pięty, przy każdym kroku.

Wkładki które łączą wiele zadań jak:

  • amortyzacja – wkładki odciążają stopę w punktach nacisku stopy i zapewniając ulgę
  • podparcie – kształt wkładki pozwala poprawić biomechanikę chodu przyczyniająć się do stabilizacji w odpowiedniej pozycji.
  • łagodzenie bólu – konstrukcja wkładki oraz zróżnicowane funkcje zastosowanych komponentów dobrane są tak aby zmniejszać bolesność stóp

Na początku terapii zaleca się stosowanie wkładek przez krótkie okresy w ciągu dnia, aby ułatwić przyzwyczajanie się stóp.
Produkt może być wykorzystywany tylko do celów terapii ortopedycznej stóp – przeznaczony do użytku wyłącznie przez jednego Pacjenta oraz nie można go użytkować w przypadku uszkodzonej skóry.

Author: admin